השתלת שיער

My Art Look

השתלת שיער בשיטות שונות

נשירת שיער בקרב גברים היא תופעה מוכרת ושכיחה אצל 85% מהגברים המבוגרים, אך לא רק, גם הרבה גברים צעירים נאלצים להתמודד עם התופעה בין אם היא גנטית, או שנגרמת במהלך השנים. אם אתם רוצים להשיב את השיער שאבד עם השנים או להרגיש צעירים בכמה שנים?הגיע הזמן להשתלת שיער בתורכיה.

אל דאגה ! למצב הזה יש פתרון, למרות החששות, טיפולי השתלת השיער הוכיחו עצמם במהלך השנים האחרונות מעל ומעבר לכל ציפייה, עשרות אלפי ישראלים כבר עברו טיפולים אלו, והחזירו את החיוך לפנים,

מה זה בעצם השתלת שיער ?

השתלת שיער הינה הליך רפואי לא פולשני המתבצע במטרה להשתיל שיער באיזורים שחוו התקרחות. התהליך נעשה ע”י הוצאת אלפי זקיקים של שיערות חזקות מאזורים פוריים והשתלתם באיזורים שחוו התקרחות. לקראת תהליך זה נבצע אבחון ובדיקה מיקרוסקופית מדויקת, לבדיקת היתכנות הטיפול, אופן הטיפול ורמת ההצלחה שניתן לצפות.
ישנן מספר שיטות להשתלת שיער. אצלנו בMYARTLOOK אנו משתמשים בטכניקות המתקדמות בעולם.
FUE SAPPHIRE , DHI , FUE MICROBLADE

מה הם סוגי הטיפולים ?

השיטה הפופולרית והנפוצה ביותר היום היא שיטה שנקראת FUE – (Follicular Unit Extraction)

הוצאת זקיק באופן מושלם מאיזור תורם והשתלה באיזור המקבל, לשלב הוצאת הזקיקים מהאיזור התורם, תהליך זה מתבצע על אלפי זקיקים שמושתלים בהצלחה באיזורי ההתקרחות, על פי שרטוט מדויק של מסגרת השיער
שיטה זו לרוב תתאים יותר למטופל אשר שטח ההתקרחות אצלו גדול יותר ויש להשתיל בין 3000-5000 זקיקים.
בתוך שיטת FUE קיימת שיטה נוספת הנקראת FUE ספיר , ובה פתיחת התעלות נעשית בעזרת להב העשוי מאבן ספיר והיתרון בה הוא שקצה הלהב צר יותר במעט משל להב רגילה כך ניתן לבצע פתיחת תעלות בצפיפות גבוהה יותר.

שיטה נוספת היא DHI (Direct Hair Implantation) – בשיטת DHIההשתלה לא מתבצעת עם כל זקיק בנפרד באותה דרך כמו בשיטת FUE וגם אין צורך לפתוח את התעלות לפני. את פתיחת התעלות ואת החדרת של השערה אל הזקיק יבצע הרופא בו זמנית באמצעות עט מיוחד. העט , הקרי “צ’ויי פן” והוא מסוגל להרחיב את התעלה ולהחדיר את השיער באותה הפעולה.
שיטה זו מתאימה לרוב כאשר ישנו שטח קטן יותר למלא ,דוגמת מפרצים בלבד או דלילות באיזור ספציפי.

שיטת זו נחשבת לשיטה שבה המחט קטנה יותר וכך ניתן לשלוט בצורה טובה יותר על כיוון ההשתלה, על העומק שלה וכמובן גם על הזווית המדויקת. כמו כן בשיטה זו ההחלמה הרבה יותר מהירה, זאת מכיוון שתהליך ההשתלה באמצעות העט המיוחד פחות פולשני משיטות אחרות.

למה אנחנו

ב- My Art Look

תמצא צוות מקצועי ומנוסה שישמח ללוות אותך לאורך כל התהליך עד לקבלת שיער משלך טבעי ומלא כמו שחלמת שנים.

הדרך להשתלת השיער חייבת להתבצע בצעד הראשון והפשוט, כך שאם שקלתם והתלבטתם, אין עוד סיבה לכך, אבחון מדויק ובדיקה מיקרוסקופית ללא עלות בקליניקה שלנו, תכין אותכם בצורה יותר בטוחה להחלטה.

בחבילת השתלת השיער שלנו היא ללא הגבלת זקיקים, כך תיהיו בטוחים שתקבלו את הטיפול הטוב והנכון ביותר, ללא ספקות.

אחריות לכל החיים על השיער המושתל, הקליניקה, הרופאים שלנו והיועצים נמצאים עבורכם כאן לידכם בכל שלב !

ליווי מלא לכל אורך ההשתלה בטורקיה בשפה העברית, אנחנו לצידכם מרגע ההגעה אל שדה התעופה בישראל ועד החזרה לארץ, מדריכים, מכוונים ודואגים שתקבלו את הטיפול הטוב יותר, ללא דאגה מאיך יתבצע כל פרט ופרט.

בית מלון 5 כוכבים, על מנת שתנוחו ותתפנקו היטב. כל אלה כלול בחבילת הטיפול שלנו, חבילה מלאה, במחיר כולל ללא תוספות ועלויות נוספות, על מנת שתקבלו את הטיפול המושלם.

כמה עולה ואיך משלמים? הקליניקה שלנו דאגה עבורכם לאפשרות ייחודית והיא אפשרות מימון לטיפולים אלו, במציאות של היום יש צורך במגוון אפשרויות תשלום, לכן נוכל לדאוג עבורכם לדרך הנוחה ביותר.

July 2022
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031